Skip to content

Sesja buduarowa

Jesteś sexy – sesje buduarowa

Poczuj się piękna i kobieca. Zmysłowe zdjęcia dla Kobiet, które chcą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Weź ze sobą ulubione ciuchy i figlarną bieliznę. Przed obiektywem możesz wcielić się w rolę, o której zawsze marzyłaś. Nie ważne czy chcesz przeistoczyć się w budzącą pożądanie boginię, zjawiskową pretty woman, efemeryczną rusałkę, czy drapieżną kocicę. Towarzysząca świetlistej sesji aura rozluźnienia i relaksu, obudzi w Tobie to o czym zawsze marzyłaś, a klimatyczne zdjęcia pozostaną na długo w pamięci Twojego chłopaka, ukochanego czy męża. Sesja buduarowa to prezent, który doceni każdy facet.

Poczuj się na nowo piękna i zmysłowa

Chcesz na nowo odkryć swój urok przed partnerem? Potrzebujesz potwierdzenia i akceptacji własnego ciała? Sprawimy byś poczuła się na nowo piękna, zmysłowa i sexy! Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla swojego chłopaka, męża lub narzeczonego – nie szukaj dalej! Świetliste sesje buduarowe to sztuka uchwycenia piękna i zmysłowości kobiecego ciała! By czuć się i wyglądać pięknie.

Czas trwania sesji: Około 3-4 godz. w zależności od Twoich preferencji.
Wymagany ubiór: Weź ze sobą ubrania i bieliznę w której czujesz się seksownie, jeśli nie jesteś pewna skonsultuj się z nami
Co obejmuje sesja: Po sesji otrzymujesz od 10 do 30 fotografii poddanych obróbce w zależności od wybranego pakietu. Przez cały czas jesteś pod opieką profesjonalnego fotografa i opcjonalnie wizażystki, która może wykonać makijaż na potrzeby sesji buduarowej tak byś czuła się i wyglądała pięknie!
Miejsce:
 • Twój dom/mieszkanie
 • Nasze studio
 • Hotel
 • Plener (gdy jest ciepło)
 • Sprawdź wolne terminy »

  Nowość! Sesja buduarowa na prezent!

  Kup online voucher na sesję. Możesz wykorzystać prezent dla siebie lub podarować go bliskiej osobie. Voucher jest ważny 12 miesięcy. Obdarowana w dogodnym dla siebie momencie rezerwuje termin sesji zdjęciowej. Sesje odbywają się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
  Zapytaj o sesje buduarową na prezent! »

  
  Fotografia buduarowa, bądź sexy
  swietliste.pl - Fotografujemy emocje, artystyczne portrety w stylu Fine Art
  Kliknij i sprawdź wolne terminy!
  PORTRET.SWIETLISTE.PL - SESJA NA PREZENT FOTOGRAFIA PORTRETOWA • FOTOGRAF PORTRETOWY • BYDGOSZCZ • KUJAWSKO-POMORSKIE fotograf buduarowy Bydgoszcz fotografia buduarowa Bydgoszcz fotografujemy emocje fotograf kujawsko-pomorskie portrety Fine Art fotograf ślubny Bydgoszcz Fotografia dziecięca i noworodkowa Bydgoszczy prezent na walentynki Sesja zdjęciowa - czy jestem sexy? Profesjonalna sesja zdjęciowa metamorfoza na prezent